top of page

01

ATV Safari

10 FARKLI PARKUR
LİMİTsizsiniz

Globalleşen Dünyada iş ve eğitim yaşantımız gittikçe yoğunlaşmada gelişen teknoloji ile hayatımız hızlanmada bunun ile birlikte şehirlerde hayat daha karmaşıklaşmakta, trafik her geçen gün daha da çekilmez bir hal almakta. Bütün bunlara paralel olarak kendimize, ailemize, arkadaşlarımıza, dostlarımıza ayırdığımız vakit azalmakta, birlikteliğimiz sanallaşmakta. Stres ile her gün biraz daha yakınlaşmakta, sevdiklerimizden uzaklaşmaktayız. Safari Life İstanbul olarak sizlere sevdiklerinizle birlikte doğa ile iç içe, stresten uzak, heyecan dolu, harika bir program sunuyoruz. Şile´de ki tesisimizde sıcacık bir ortam, samimi bir ekip sizleri bekliyor olacak.  

Safari Life İstanbul ile kendinizi yenileyecek, arkadaşlıklarınızı pekiştirecek, sevdikleriniz ile muhteşem vakit geçireceksiniz.

ATV (ALL TERRAIN VEHICLE), Her koşulda kullanılabilen araç anlamına gelir, ATV Safari ise tamamen doğal bir ortamda bir rota izlenerek, heyecan ve adrenalin dolu bir gezi programıdır. Safari Life İstanbul´da, 10 adet KYMCO ATV lerle, sürüş güvenliği, konforu ve zevkini tadacaksınız. Üstelik Safari yapmak için sınırlı bir alanı kullanmayacaksınız. Şile´nin eşsiz doğasında, ormanlık alanlardan, engebeli araziden, tepelerden, köylerin içinden ve hatta kumsaldan seçebileceğiniz  10 adet parkur ile tamamen limitSİZSİNİZ! Siz şu anda bu yazıları okurken bile yeni parkurlar için çalışılmakta ve sürekli güncellenmektedir. Hatta dilerseniz gece turları bile talep edebilirsiniz.

ATV Safari´de dilediğinizce özgür olabilmeniz için yağmura, çamurlara, bataklıklara dilediğinizce "dalabilmek" için sizlere, özel çizme, su geçirmez kıyafetler ve güvenliğiniz için kask Safari Life İstanbul tarafından verilecektir.

bottom of page